[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista w Dziale Edukacji w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 9
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 07 luty 2018
Do: 18 luty 2018
Wymagany staż pracy
Nie wymagany
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę
Wymagania

• wykształcenie wyższe humanistyczne (w szczególności z zakresu muzykologii, historii sztuki, wiedzy o teatrze, filologii polskiej) lub artystyczne;
• doświadczenie w pracy związanej z edukacją i animacją kulturalną oraz znajomość oferty edukacyjnej w instytucjach kulturalnych w Polsce;
• umiejętność koordynowania projektów edukacyjnych, umiejętność prowadzenia warsztatów i prelekcji z zakresu edukacji kulturalnej;
• wiedza z zakresu historii muzyki, zainteresowanie kulturą muzyczną i życiem koncertowym;
• doskonałe posługiwanie się polszczyzną i znajomość języka angielskiego minimum na poziomie średniozaawansowanym;
• umiejętność pracy w zespole;
• otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań.

Dodatkowe kryteria, które mogą wpłynąć na wynik rekrutacji:
• ukończenie szkoły muzycznej I lub II stopnia;
• znajomość innych języków obcych;
• doświadczenie w promowaniu wydarzeń kulturalnych;
• wykształcenie pedagogiczne.

Zakres obowiązków

• tworzenie programów edukacyjnych związanych z działalnością wystawienniczą Muzeum Fryderyka Chopina oraz działalnością Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, zgodnie z planem i strategią Działu Edukacji;
• prowadzenie lekcji muzealnych, prelekcji, wykładów, warsztatów związanych z działalnością NIFC i Muzeum Fryderyka Chopina, kierowanych do zróżnicowanego grona odbiorców, w oparciu o gotowe scenariusze oraz scenariusze autorskie;
• współtworzenie programów edukacyjnych Działu Edukacji w trybie kwartalnym i rocznym;
• koordynacja wydarzeń edukacyjnych w zakresie merytorycznym i organizacyjnym (wykłady, koncerty, warsztaty, szkolenia);
• prowadzenie dokumentacji projektów edukacyjnych.

Oferujemy

• wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków;
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym;
• możliwość rozwoju zawodowego i kontaktu ze środowiskiem artystycznym i naukowym;
• pełna wyzwań i różnorodna praca w jednej z największych instytucji kultury w Polsce.

Proponowane wynagrodzenie

specjalista, edukator, Edukacja, muzyka, chopin, muzeum, kultura, umowa o pracę, Warszawa.
Źródło informacji

Dodano: 2018-02-07 12:02:11

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „Edukator” na adres: edukacja@nifc.pl w terminie do 18 lutego 2018 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.