[ Zamknij ]

Oferty pracy

Stażysta - Inspicjent, Teatr Wielki - Opera Narodowa (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 1
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 06 luty 2018
Do: 20 luty 2018
Wymagany staż pracy
Nie wymagany
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Średnie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa wolontariacka
Wymagania

Jeżeli:
• potrafisz czytać nuty - wyciągi fortepianowe,
• jesteś dyspozycyjny między 26 marca a 22 maja,
• posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,

a także :
• jesteś elastyczny i dobrze zorganizowany,
• lubisz pracować w zespole i jesteś otwarty na nowe wyzwania,

jesteś Kandydatem, na którego czekamy!

Zakres obowiązków

Zadania:
• koordynacja wejść artystów na scenę,
• współpraca z inspicjentami i zespołami realizującymi operę,
• tworzenie własnego egzemplarza inspicjenckiego,
• realizacja bieżących zadań w trakcie prób, premiery i spektakli „Ognistego Anioła”.

Oferujemy

W zamian oferujemy:
• naukę zawodu na zasadzie mistrz i uczeń,
• niezapomniane doświadczenia i unikalną wiedzę,
• inspirujące środowisko pracy,
• pracę z profesjonalistami,
• szkolenie wdrożeniowe.

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
staż TW-ON inspicjent

Dodano: 2018-02-06 09:35:27

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w terminie do dnia 20 lutego 2018 roku za pomocą poniższego linku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U 2016, poz. 922)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu obecnych i przyszłych rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.