[ Zamknij ]

Oferty pracy

Monter mechanik, Teatr Wielki - Opera Narodowa (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 0
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 05 luty 2018
Do: 18 luty 2018
Wymagany staż pracy
Nie wymagany
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę na okres próbny
Wymagania

• wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym lub pokrewnym,
• mile widziane doświadczenie pracy w montażu lub naprawie maszyn,
• ogólna znajomość zagadnień obsługi i eksploatacji urządzeń mechanicznych
i narzędzi warsztatowych,
• umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
• podstawowa znajomość przepisów BHP,
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
• duża motywacja do pracy i chęć do szybkiego uczenia się,
• komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków

• obsługa i eksploatacja urządzeń mechanicznych sceny i siłowni hydraulicznej,
• obsługa ruchu mechanicznych urządzeń scenicznych dla prób i spektakli,
• utrzymanie wszystkich urządzeń mechanicznych sceny i siłowni hydraulicznej
w pełnej gotowości i sprawności,
• znajomość i przestrzeganie przepisów BHP.

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w największej instytucji artystycznej
w Polsce,
• szansę na dalszy rozwój zawodowy,
• możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych,
• możliwość pracy z unikatowymi urządzeniami mechanicznymi.

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
monter mechanik teatr
Źródło informacji

Dodano: 2018-02-05 07:37:55

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl
w terminie do dnia 18 lutego 2018 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016, poz. 922)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu obecnych i przyszłych rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.