[ Zamknij ]

Oferty pracy

Pracownik Gospodarczy Budynku i Terenu Przyległego (Warszawa-Wesoła)
Liczba zainteresowanych ofertą: 0
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 02 luty 2018
Do: 16 luty 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
1
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Średnie
Forma zatrudnienia
Wymagania

Wymagania niezbędne:
• wykształcenie: minimum średnie,
• doświadczenie zawodowe min. 1 rok,

Wymagania dodatkowe:
- punktualność i dokładność, systematyczność i samodzielność, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów
- doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku lub podobnym

Zakres obowiązków

Do zadań osoby na ww. stanowisku należeć będzie:

·         obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń oraz instalacji technicznych w obiekcie OK oraz porządkowanie i dbanie o teren przyległy w tym roślinność jak też wyposażenie,

·         przeprowadzanie bieżącej konserwacji, wymiany i napraw, sprzętu, osprzętu, urządzeń i stałych instalacji technicznych, za wyjątkiem prac na które wymagane jest posiadanie odpowiednich uprawnień,

·         bieżące dokonywanie doraźnych napraw zamków drzwiowych, meblowych, sprzętu meblowego, pokryć podłogowych, listew przypodłogowych, okuć okiennych, ogrodzenia wokół obiektu w tym zamków i klamek w furtkach i bramach wejściowych,

·         niezwłoczne zgłaszanie wszelkich zauważonych usterek i awarii,

·         pomoc przy dokonywaniu zakupów wynikających z potrzeb administracyjno-technicznych OK,

·         udział w pracach transportowych (załadunek, rozładunek, przenoszenie itp.) w pomieszczeniach OK i terenu przyległego oraz przy imprezach plenerowych,

·         udział w organizowanych imprezach, w miarę potrzeb również w soboty i niedziele, w ramach ustalonych dyżurów,

·         dbanie o estetykę i porządek w obiekcie OK jak też na terenie przyległym,

·         dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie obiektu OK, terenu przyległego oraz o sprzęt i materiały zgromadzone w pomieszczeniach magazynowych,

·         w okresie wiosennym, letnim i jesiennym podlewanie roślinności, koszenie trawy, w okresie zimowym odśnieżanie terenu przyległego,

·         dbanie o prządek w piwnicy, garażu, piecowni ceramicznej oraz budynku, w którym organizowane są zajęcia perkusyjne,

·         współudział w kolportażu plakatów, zaproszeń, ulotek informacyjnych dotyczących działalności OK i Filii,

·         dostarczanie i odbiór korespondencji od i do podmiotów współpracujących z OK i Filią,

·         ścisła współpraca z członkami swojego zespołu, a w razie nieobecności jednego z pracowników zespołu zastępstwo nieobecnego pracownika w obowiązkach, w sposób ustalony z przełożonym,

·         praca według ustalonego harmonogramu pracy, również w godzinach popołudniowych

Oferujemy

- umowa o pracę

- praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu) zgodnie z harmonogramem czasu pracy
- miejsce pracy: Ośrodek Kultury ul. Starzyńskiego 21

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
pracownik gospodarczy

Dodano: 2018-02-02 12:49:07

Aplikacje prosimy przesyłać na adres kadry@domkulturywesola.net