[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista ds. promocji, Warszawska Szkoła Filmowa (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 23
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 31 styczeń 2018
Do: 28 luty 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
1
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Wymagania

specjalista
Warszawska Szkoła Filmowa
Warszawa
Źródło:

PRoto.pl
Data emisji:
31.01.2018
Data zakończenia:
14.02.2018
Wymagania
- zainteresowanie kulturą, sztuką, multimediami
- doświadczenie w działaniach promocyjnych dotyczących kultury, sztuki, rozrywki
- chęć i szybkość nauki
- znajomość i umiejętność obsługi różnego typu narzędzi komunikacji (w tym media społecznościowe)
- umiejętność pisania i redagowania różnego typu tekstów (również w jęz. angielskim) do różnych odbiorców, m.in.: zapowiedzi, relacje, wywiady, notki prasowe, oferty patronackie, sponsorskie, teksty marketingowe (opisowe, hasła reklamowe, inne), oficjalne listy
- dyspozycyjność (czasami praca wieczorami i w weekendy)
- doświadczenie w prowadzeniu strony (obsługa CMS)
- doskonała organizacja pracy
- samodzielność i jednocześnie umiejętność pracy w zespole
- elastyczność, multizadanowość, kreatywność

Zakres obowiązków

- prowadzenie strony www (zapowiedzi, relacje, artykuły, wywiady), również w jęz. angielskim
- prowadzenie mediów społecznościowych
- tworzenie materiałów na potrzeby współpracy z mediami, partnerami, patronami, sponsorami
- współtworzenie strategi PR i marketing
- współpraca z podwykonawcami (m.in.graficy, drukarze) i partnerami zewnętrznymi
- współorganizowanie wydarzeń kulturalnych
- wyszukiwanie nowych kanałów dotarcia do odbiorców
- monitoring mediów

Oferujemy

- umowa o pracę (praca w siedzibie firmy, etat)
- fascynująca praca w inspirującym i twórczym środowisku
- możliwość rozwoju, realizacji własnych pasji i zainteresowań
- zdobywanie licznych wartościowych kontaktów

Proponowane wynagrodzenie

w zależności od kompetencji

kultura, film, pr, promocja, marketing, media społecznościowe, gry wideo, studia, kino, gameing
Źródło informacji

Dodano: 2018-01-31 14:22:47

Prosimy o przesłanie CV (z informacją o zainteresowaniach i realizowanych pasjach) na adres: ewaszczepanowska@szkolafilmowa.pl
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.