[ Zamknij ]

Oferty pracy

Pracownik Galerii Sztuki (Wrocław)
Liczba zainteresowanych ofertą: 14
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 30 styczeń 2018
Do: 28 luty 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Wymagania

-wykształcenie wyższe (historia sztuki, kulturoznawstwo lub kierunki pokrewne)
-dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych mile widziana
-biegła obsługa komputera (pakiet MS-Office, Adobe PhotoShop, inne programy graficzne mile widziane)
-wiedza z zakresu historii sztuki współczesnej, zainteresowanie rynkiem sztuki
-doświadczenie w obsłudze klienta
-wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży mile widziana

Zakres obowiązków

Cechy i umiejętności:
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność, łatwość w nawiązywania kontaktów
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność,
- samodzielność,
- dyspozycyjność,
- dobra organizacja czasu,

Zakres obowiązków:
-kompleksowa obsługa klienta, doradztwo przy wyborze dzieł sztuki
-współtworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowej galerii
-redagowanie i administracja strony internetowej
-współtworzenie i realizacja wystaw

Oferujemy

Proponowane wynagrodzenie

Dodano: 2018-01-30 14:17:58

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres galeria@platon.pl wraz z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)"
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami.