[ Zamknij ]

Oferta znajduje się w zakładce moje ogłoszenia.

Koordynator wystawy mobilnej, Małopolskie Centrum Nauki (Kraków)
Liczba zainteresowanych ofertą: 2
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 30 styczeń 2018
Do: 16 luty 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę
Wymagania

• wykształcenie wyższe;
• doświadczenie w koordynacji projektów typu edutainment (edukacja poprzez zabawę);
• doświadczenie w organizacji wydarzeń w różnych lokalizacjach np.: gminach;
• samodzielność i odpowiedzialność;
• umiejętność godzenia zadań kreatywnych i rutynowych;
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych osób;
• umiejętność pracy pod presją czasu, w zmieniających się dynamicznie warunkach;
• wysoka dyspozycyjność (także w weekendy)

Zakres obowiązków

• współpraca z Wykonawcą wystawy na etapie projektowania, produkcji i eksploatacji;
• organizacja pracy zespołu animatorów wystawy mobilnej MCN zgodnie z prognozowaną frekwencją i lokalizacją wystawy mobilnej, w tym organizacja transportu i zakwaterowania animatorów;
• współpraca z animatorami i edukatorami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
• organizacja pracy wystawy, w tym w szczególności:
- opracowywanie, aktualizacja i organizacja trasy przejazdu wystawy mobilnej;
- koordynacja harmonogramu grup odwiedzających wystawę mobilną;
- nadzór nad wykonawcami wystawy mobilnej MCN, w tym producentem i operatorem technicznym wystawy;
- zakup i zarządzanie materiałami i sprzętem do warsztatów, pokazów i innych działań związanych z wystawą;
- dbałość o sprawność techniczną, czystość i wygląd wystawy mobilnej;
- regularna kontrola jakości i bezpieczeństwa wystawy;
- organizacja czynności serwisu technicznego (SLA);
- organizacja i kontrola dostępu wystawy do niezbędnych mediów;
• pozyskiwanie, opracowywanie umów i współpraca z partnerami wystawy mobilnej, szczególnie z gminami, szkołami, instytucjami edukacyjnymi, organizatorami pikników i innych wydarzeń promujących Małopolskę;
• dbanie o wysoką jakość współpracy i komunikacji pomiędzy wykonawcami i partnerami wystawy mobilnej MCN;
• wsparcie promocji wystawy mobilnej, w tym koordynacja prezentowania informacji nt. działalności wystawy mobilnej;
• planowanie i rozliczanie budżetu nadzorowanych działań;
• opracowywanie raportów, analiz i prezentacji dotyczących wystawy mobilnej, szczególnie frekwencji i trasy wystawy mobilnej;

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 1 etatu;
• pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole;
• możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia kierunkowe;
• ciekawe wyzwania w nowopowstałej, innowacyjnej instytucji kultury;

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
wystawa mobilna, koordynator
Źródło informacji

Dodano: 2018-01-30 09:50:28

Warunki aplikowania

• życiorys (CV);
• list motywacyjny (opcjonalnie);
• kserokopie świadectw pracy, innych dokumentów potwierdzających dotychczasowe doświadczenie zawodowe;
• kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie /dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów/;
• kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
• kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wg załącznika);
• oświadczenia kandydata, dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystania wizerunku (wg załącznika)
• innych dodatkowych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.