[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista ds. statystyki muzeów, Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 9
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 29 styczeń 2018
Do: 15 luty 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Wymagania

  • wykształcenie wyższe humanistyczne lub ekonomiczne;
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B.2. lub wyższy);
  • doświadczenie we współpracy z muzeami;
  • doświadczenie w pracy przy projektach z zakrestu statystyki bądź sprawozdawczości;
  • biegła znajomość obsługi programów z pakietu MS Office;
  • znajomość prawa zamówień publicznych;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • skrupulatność, sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole;

Zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań zwiazanych z merytorycznym i technicznym przygotowaniem formularzy sprawozdawczych w ramach projektu "Statystyka muzeów;
  • udzielanie informacji oraz pomoc w uzupełnianiu formularzy użytkownikom systemu informatycznego obsługującego projekt "Statystyka muzeów";
  • wykonywanie zadań związanych z działaniem systemu informatycznego projektu "Statystyka muzeów" oraz jego bieżąca obsługa;
  • kontrola poprawności danych w złożonych ankietach w ramach projektu "Statystyka muzeów";
  • analiza zebranych w ankietach danych i przygotowywanie na ich podstawie opracowań;
  • współpraca z ekspertami dziedzinowymi w zakresie przygotowywania raportów z wyników badania statystycznego;
  • prowadzenie działalności informacyjnej i szkoleniowej dot. projektu "Statystyka muzeów";
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w Polsce i za granicą w zakresie działalności statystycznej instytutu;
  • analiza i opiniowanie dokumentów dotyczących tematyki statystyki kultury;
  • ewaluacja działań i wyników badań statystycznych z zakończonego roku;
  • koordynacja procedur zwiazanych z wyborem wykonawców świadczących usługi zwiazane z funkcjowwaniem projektu "Statystyka muzeów";

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • pracę w instytucji kultury o wysokich standardach działania;
  • współpracę z kreatywnym i zaangażowanym w pracę zespołem;
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
statystyka, muzea, NIMOZ

Dodano: 2018-01-29 08:53:04

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • list motywacyjny;

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 15 lutego 2018 r. na adres mczartoryjska@nimoz.pl.

Prosimy o dopisywanie w CV następujacej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922).