[ Zamknij ]

Oferty pracy

Księgowa/księgowy, POLIN (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 1
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 12 styczeń 2018
Do: 26 styczeń 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
3
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe ekonomiczne preferowane finanse lub rachunkowość;
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy w wewnętrznym dziale księgowości;
  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
  • znajomości zasad wystawiania i ujmowania faktur w księgach.
  • praktyczna znajomość systemu ENOVA lub innego systemu finansowo-księgowego klasy ERP;
  • dobra znajomość MS Excel.
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • sumienność, rzetelność, dokładność;
  • nastawienie na klienta wewnętrznego.

Mile Widziane:

  • doświadczenie w pracy w instytucjach kultury,
  • znajomość Ustawy o Finansach Publicznych,
  • znajomość systemu Iksoris,
  • znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków

Podstawowe obowiązki:

  • księgowanie bieżących dokumentów, faktur, wyciągów bankowych;
  • ewidencja operacji kasowych i sporządzanie raportów kasowych;
  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • ewidencja rozchodów i przychodów magazynowych;
  • bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów i faktur pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym;
  • bieżące monitorowanie należności oraz analiza kont, prowadzenie rozrachunków i windykacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
księgowa, księgowy, księgowośc,

Dodano: 2018-01-12 14:47:35

CV prosimy przesyłać na adres:  rekrutacja@polin.pl   do dnia  26.01.2018
W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny:   DFK/K

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji  kandydatkami/ kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2015 roku, poz. 2135 z późn. zm.).”