[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista ds. promocji, Fundacja Cinemania (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 9
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 12 styczeń 2018
Do: 21 styczeń 2018
Wymagany staż pracy
Lata:
2
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Wymagania

• umiejętność pracy pod presją czasu
• min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
• komunikatywność i umiejętność pracy w grupie;
• umiejętność pisania i redagowania tekstów;
• doskonała znajomość mediów społecznościowych;
• bardzo dobra znajomość narzędzi PR-owych i marketingowych;
• doświadczenie w tworzeniu planów, prezentacji i raportów;
• doskonała organizacja pracy, systematyczność i kreatywność w codziennych sytuacjach;
• umiejętność wybierania priorytetów oraz realizacja kilku zadań równocześnie;
• dobra orientacja w świecie kultury;
• praktyczna znajomość narzędzi e-mail oraz e-marketingowych

Zakres obowiązków

• współpraca przy planowaniu działań promujących Festiwal : wybór odpowiednich narzędzi PR i marketingowych online i offline, tworzenie harmonogramów działań, budżetów promocji, rozliczeń i raportów;
• tworzenie tekstów do materiałów promocyjnych i informacyjnych na temat Festiwalu (foldery, ulotki, strony www, media społecznościowe, katalogi, mailingi);
• współpraca przy procesach kreatywnych
• koordynacja produkcji: współpraca z grafikami, drukarnią, zewnętrznymi wykonawcami;
• obsługa mediów społecznościowych (facebook, instagram, snapchat)
• wybór i pozyskiwanie partnerów zewnętrznych i koordynacja ich działań;
• koordynowanie obiegu dokumentów dotyczących, ich administracja oraz archiwizacja
• ścisła współpraca z całym zespołem Kina w Trampkach, w celu koordynacji działań

Oferujemy

• okres pracy od stycznia do końca czerwca, pełny wymiar godzin, warunki zatrudnienia w zależności od kandydata
• pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość współtworzenia fantastycznego wydarzenia dla dzieci i młodzieży
• wyzwania, których realizacja przynosi duża satysfakcję

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
marketing, pr, promocja, kultura, film, festiwal, kino

Dodano: 2018-01-12 11:45:14

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro@kinowtrampkach.pl, do 21.01.2018.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Cinemania moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Cinemania z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-625) przy ul. Polnej 10/14/26, a dane nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.