[ Zamknij ]

Oferty pracy

Kierownik Działu Produkcji, Warszawska Opera Kameralna (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 3
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 13 październik 2017
Do: 31 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
5
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę na czas określony
Wymagania

• kierunkowe wykształcenie wyższe,
• 5-cio letnie doświadczenie w realizacji projektów scenicznych,
• znajomości specyfiki pracy w instytucji kultury,
• doświadczenie w kierowaniu zespołem
• umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
• dobra znajomości komputera i pakietu Microsoft Office,
• umiejętność pracy w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach.

Zakres obowiązków

• realizacja projektów scenicznych zleconych do produkcji
• sporządzanie zapotrzebowania materiałowego oraz kosztorysów zbiorczych projektów scenograficznych;
• prowadzenie spraw związanych z magazynem kostiumów oraz wypożyczaniem kostiumów na zewnątrz Opery;
• monitorowanie wykonania wszystkich części oprawy scenograficznej przedstawień, przeprowadzenia prób, świateł i charakteryzacji;

Oferujemy

• stabilną pracę
• udział w innowacyjnych projektach
• możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
• przyjazną atmosferę pracy

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
kierownik produkcji

Dodano: 2017-10-13 13:06:56

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV na adres mailowy : rekrutacja@operakameralna.pl , do dnia 31 października  2017 roku.W temacie  prosimy wpisać: KIEROWNIK PRODUKCJI

Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, DzU nr 133, poz. 883).