[ Zamknij ]

Oferty pracy

Opiekun publiczności w instytucji kultury, Klavo Sp. z o.o. (Kraków)
Liczba zainteresowanych ofertą: 14
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 12 październik 2017
Do: 26 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Średnie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Inne
Wymagania

Poszukujemy pracowników na stanowisko "opiekun publiczności" w placówkach instytucji kultury na terenie Krakowa.

Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjność minimum 20 godzin tygodniowo (wyłączając poniedziałki i weekendy)
- studenci/absolwenci  (preferowane kierunki humanistyczne/artystyczne),
- wysoka kultura osobista,
- punktualność,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania rozmowy,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
- umiejętność płynnego i klarownego formułowania wypowiedzi.

Zakres obowiązków

- opieka nad publicznością,
- udzielanie informacji dotyczących aktualnie prezentowanych wystaw (jej treść, zakres, biografie twórców) oraz merytorycznych odpowiedzi na pytania zwiedzających (zagadnienia związane z wystawami, ale także dotyczące orientacji w przestrzeni galerii),
- współpraca z zespołem Muzeum podczas dodatkowych wydarzeń (wernisaże, konferencje, spotkania autorskie).
- dbanie o czystość w salach wystawowych.

Oferujemy

- ciekawą, kreatywną pracę w prestiżowych instytucjach kultury,
- pracę w młodym, otwartym zespole,
- możliwość zaangażowania się w pracę przy tworzeniu nowych wystaw,
- pakiet szkoleń,
- możliwość uczestniczenia w specjalnych wydarzeniach zamkniętych, organizowanych przez galerię.

Proponowane wynagrodzenie

Dodano: 2017-10-12 13:46:05

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać drogą e-mailową na adres: hr@klavo.pl z dopiskiem w tytule: praca – Opiekun publiczności w instytucji kultury
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)”.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.