[ Zamknij ]

Oferty pracy

Opiekunka/opiekun ekspozycji, Galeria Sztuki Współczesnej BWA (Katowice)
Liczba zainteresowanych ofertą: 2
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 12 październik 2017
Do: 23 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Wymagania

Galeria Sztuki Współczesnej BWA poszukuje chętnych do pracy w charakterze opiekuna/opiekunki ekspozycji. Praca w godzinach otwarcia Galerii dla zwiedzających, przez 6 dni w tygodniu, z możliwością ustalenia grafiku z pozostałymi pilnującymi.

CV lub pytania prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: galeria@bwa.katowice.pl

Zakres obowiązków

Oferujemy

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
wystawa, opiekun, asystent
Źródło informacji

Dodano: 2017-10-12 12:14:36