[ Zamknij ]

Oferty pracy

Zastępca kierownika działu Administracji w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem (Zakopane)
Liczba zainteresowanych ofertą: 2
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 11 październik 2017
Do: 18 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Doświadczenie w administracji samorządowej szczególnie w zakresie zamówień publicznych,
Znajomość procedur zamówień publicznych oraz UZP,
Wysokie standardy etyczno-moralne,
Zdolność do samodzielnego organizowania pracy i prowadzenia tematów w charakterze szefa zespołu, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
dyspozycyjność
Mile widziane:
prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku obejmować będzie:

Wspieranie zespołów projektowych realizujących działania statutowe oraz obsługujących wnioski o dofinansowanie w ramach konkursów itp.
Stosowanie ustawy – Prawo Zamówień Publicznych w działalności Muzeum,
Prowadzenie rejestrów,
Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji administracyjnej,
Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, które nie są sprzeczne z przepisami prawa i umową o pracę.

Zadania:

odpowiedzialność za powierzony zakres, jakość, terminowość, dyscyplinę budżetową oraz rezultaty zleconych zadań,
analiza ryzyka, prognozowanie, działania naprawcze, jeśli zajdzie taka potrzeba,
kontrola jakości wykonywanych prac,
bieżące raportowanie.

Oferujemy

Proponowane wynagrodzenie

Dodano: 2017-10-11 13:12:53

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:

Cv i list motywacyjny;
Kopia dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje;
Oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn.zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym  naborem.