[ Zamknij ]

Oferty pracy

Asystent w Dziale Historycznym, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi, Oddział Martyrologii Radogoszcz (Łódź)
Liczba zainteresowanych ofertą: 1
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 11 październik 2017
Do: 20 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe - magisterium
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę
Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe specjalistyczne, ukończony kierunek studiów : historia,
- znajomość tematyki historii Polski i świata XX wieku, w szczególności dziejów II wojny światowej,
- umiejętność prowadzenia badań naukowych,
- umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu,
- znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym,
- praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office lub tożsamych,
- mile widziane doświadczenie w pracy przewodnika muzealnego/turystycznego,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków

Obowiązki:
- podejmowanie i prowadzenie prac naukowo – badawczych,
- opracowywanie i realizacja scenariuszy wystaw stałych i czasowych,
- opracowywanie publikacji naukowych, folderów, katalogów,
- sprawowanie nadzoru merytorycznego nad ekspozycjami  muzealnymi,
- pełnienie dyżurów merytorycznych w dni powszednie oraz weekendy i święta.

Oferujemy

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę przy ciekawych projektach naukowych i edukacyjnych w gronie doświadczonych historyków i muzealników,
- umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
asystent muzealny

Dodano: 2017-10-11 10:47:13

Warunki aplikowania

Mile widziane referencje!!

Poświadczone podpisem dokumenty (CV i list motywacyjny), w zamkniętej kopercie z dopiskiem „REKRUTACJA DO DZIAŁU HISTORYCZNEGO, ODDZIAŁ MARTYROLOGII RADOGOSZCZ”, prosimy składać osobiście w sekretariacie Muzeum, lub przysłać drogą elektroniczną skany dokumentów, na adres kadry@muzeumtradycji.pl (w tytule maila „REKRUTACJA DO DZIAŁU HISTORYCZNEGO, ODDZIAŁ MARTYROLOGII RADOGOSZCZ”), w nieprzekraczalnym terminie do 20 października 2017 r. włącznie.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w terminie do 24 października 2017 r.
Muzeum Tradycji Niepodległościowych zastrzega sobie prawo do odwołania naboru w każdym czasie.
Muzeum Tradycji Niepodległościowych zastrzega sobie prawo do niewyłonienia kandydata oraz prawo do wyłącznej interpretacji powyższego ogłoszenia.

Prosimy załączyć następującą klauzulę: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”