[ Zamknij ]

Oferta znajduje się w zakładce moje ogłoszenia.

Pianista – korepetytor solistów, Opera Bałtycka (Gdańsk)
Liczba zainteresowanych ofertą: 0
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 11 październik 2017
Do: 18 październik 2017
Wymagany staż pracy
Nie wymagany
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Wymagania

Kandydatów prosimy o przygotowanie poniższych fragmentów oper (ze śpiewaniem partii solistycznych):

    S. Moniuszko – Straszny dwór: akt I, scena 1 i 3
    G. Puccini – Cyganeria: akt II
    W.A. Mozart – Wesele Figara: akt II – finał
    G. Bizet – Carmen – kwintet

Kandydaci będą również proszeni o zagranie a vista utworu wskazanego przez komisję.

Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub włoskiego.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń (CV i list motywacyjny) do dnia 18/10/2017 roku na adres: sekretariat@operabaltycka.pl

Terminy przesłuchań będą ustalane indywidualnie.

Zakres obowiązków

Oferujemy

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
kultura, opera, praca
Źródło informacji

Dodano: 2017-10-11 10:09:53