[ Zamknij ]

Oferta znajduje się w zakładce moje ogłoszenia.

Główny specjalista / specjalistka ds. promocji i komunikacji, Galeria EL (Elbląg)
Liczba zainteresowanych ofertą: 0
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 10 październik 2017
Do: 26 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Wymagania

1) Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe w zakresie historii sztuki, kulturoznawstwa lub inne odpowiadające zakresowi zadań wykonywanych na stanowisku,

- umiejętność budowy materiałów tekstowych, przygotowywanie graficznych form przekazu: prezentacji multimedialnych, infografik, bannerów itp.

- znajomość środowiska social media

- znajomość języka obcego

2) Wymagania dodatkowe:

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność organizacji pracy,

- dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Zakres obowiązków

- budowa strategii promocyjno-informacyjnej instytucji

- współpraca i utrzymywanie kontaktów z mediami

- organizacja wydarzeń kulturalnych

- odpowiedzialność za obieg informacji wewnętrznej instytucji

- aktualizacja i redakcja strony internetowej oraz profili społecznościowych

Oferujemy

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
galeria, Elbląg, promocja, komunikacja
Źródło informacji

Dodano: 2017-10-10 13:47:41

Warunki aplikowania

- list motywacyjny,
- CV
- kserokopie dyplomów poświadczających wykształcenie
- kserokopie świadectw pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać:
- elektronicznie na adres: jardenis@gmail.com
- listownie na bądź osobiście w siedzibie Centrum Sztuki Galeria EL, Kuśnierska 6, 82-300 Elbląg w godzinach od 9.00 do 15.00, w terminie do dnia 26.10.2017 r.

Uwaga: Wymagane dokumenty aplikacyjne, tj. list motywacyjny i CV powinny być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926) oraz ustawą z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008 r. nr 223, poz. 1458)”

Zastrzegamy kontakt z wybranymi ofertami
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej instytucji: www.galeria-el.pl
Aplikacje osób nie zakwalifikowanych będzie można odebrać w siedzibie Galerii EL, pozostałe po 30 dniach ulegną zniszczeniu.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 055 625 67 84, kadry: Beata Kiszka