[ Zamknij ]

Oferty pracy

Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie ogłasz nabór na stanowisko specjalisty ds księgowości (Kraków)
Liczba zainteresowanych ofertą: 0
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 10 październik 2017
Do: 05 listopad 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
4
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę
Wymagania

Wymagania niezbędne (formalne):

• spełnienie wymagań z art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych określonych dla stanowisk urzędniczych;

• wykształcenie średnie lub wyższe;

• staż pracy na stanowisku Księgowy: minimum 5 lat przy wykształceniu średnim, minimum 4 lat przy wykształceniu wyższym.

Wymagania dodatkowe:

• doświadczenie w pracy z programami księgowymi;

• biegła obsługa programów komputerowych (pakiet Microsoft Office);

• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej, umiejętność analitycznego myślenia;

• skrupulatność, dokładność, terminowe wykonywanie prac.

Zakres obowiązków

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

• dekretowanie i ewidencja faktur w programie finansowo-księgowym oraz sprawdzanie ich zgodności pod względem formalno-rachunkowym, z załączonymi dokumentami;

• przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych;

• prowadzenie księgowości syntetyczno - analitycznej i uzgadnianie obrotów i sald z kontami księgi głównej na koniec każdego miesiąca;

• weryfikacja zapisów i sald księgowych, w tym zgodności rozrachunków, dokonywanie rozliczeń kont księgowych rozrachunkowych;

• prowadzenie obrotu bezgotówkowego Cricoteki, przygotowywanie przelewów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych;

• przygotowanie dokumentacji finansowo - księgowej do zatwierdzeń do wypłaty;

• prowadzenie i uzgadnianie sald z kontrahentami, łączenie z windykacją należności (analiza rozrachunków z klientami, publiczno-prawnych, kosztowych);

• kompleksowe przygotowanie, prowadzenie i rozliczenie dofinansowań i dotacji ze źródeł zewnętrznych;

• rozliczanie faktur importu i eksportu oraz różnic kursowych;

• analiza zdarzeń gospodarczych pod kątem rozliczenia podatku VAT podatku należnego i naliczonego; • prowadzenie rejestru Vat;

• przygotowanie prawidłowych danych do sporządzenia deklaracji Vat.

Oferujemy
Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
cricoteka

Dodano: 2017-10-10 09:22:07