[ Zamknij ]

Oferty pracy

Konsultant PR, Business & Culture (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 13
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 09 październik 2017
Do: 20 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Wymagania

-umiejętność tworzenia i redagowania tekstów
-doświadczenie w promocji projektów kulturalnych lub w agencji PR
-znajomość rynku mediów
-umiejętność planowania i organizowania pracy
-doskonała znajomość języka polskiego

Znajomość języków obcych
-angielski - doskonała znajomość

Zakres obowiązków

-tworzenie informacji prasowych
-kontakt z mediami i blogosferą
-przygotowywanie baz mediów
-kontakt z klientami

Oferujemy

-możliwość rozwoju zawodowego w największej w Polsce agencji promującej kulturę
-inspirująca praca przy prestiżowych projektach
-kreatywne zadania
-świetna atmosfera
-umowa o pracę

Proponowane wynagrodzenie

Dodano: 2017-10-09 17:54:46

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@businessandculture.pl

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Dziękujemy!