[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista ds. Zamówień Publicznych w Wydziale Controllingu (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 0
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 09 październik 2017
Do: 25 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
3
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę
Wymagania

• Doświadczenie zawodowe związane z pracą w zamówieniach publicznych w zakresie prowadzenia procedur przetargowych - min. 3 lata;
• Znajomość przepisów ustawy: Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie;
• Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa w podejmowaniu decyzji;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:
• Wykształcenie wyższe (kierunek prawo, administracja, zamówienia publiczne);
• Znajomość języka angielskiego;
• Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
• Umiejętność negocjacji;
• Umiejętność podejmowania decyzji;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
• Komunikatywność i rzetelność.

Zakres obowiązków

Współpraca przy realizacji zadań w zakresie zamówień publicznych, a w szczególności:
• Samodzielne przygotowanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Instytucie:

o Sporządzanie SIWZ oraz pełnej dokumentacji przetargowej zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych;
o Udział w pracach komisji przetargowych;
o Ogłaszanie postępowań (o zamówieniu i o udzielonym zamówieniu) w BZP;
o Przygotowywanie odpowiedzi na zadane pytania;
o Rozstrzyganie postępowań;
o Sporządzanie umów przetargowych;
o Archiwizacja dokumentacji przetargowej;
o Opiniowanie dokumentów pod kątem zgodności z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych;

• Monitorowanie zmian stanu prawnego oraz gromadzenie i analiza orzecznictwa
w zakresie zamówień publicznych;
• Sporządzanie Planu Zamówień Publicznych.

Oferujemy

Wydział Controllingu zajmuje się nadzorem  nad planowaniem projektów zgodnie ze strategią Instytutu, monitorowaniem procesu realizacji i rozliczania projektów, analizowaniem i monitorowaniem ryzyka projektów i procesów decyzyjnych, kontrolą przepływów finansowych w projektach, opracowywaniem raportów i sprawozdań finansowych związanych z prowadzonymi i planowanymi projektami w Instytucie, opracowywaniem sprawozdań finansowych dotyczących realizacji projektu na potrzeby Instytutu lub podmiotów zewnętrznych, realizacją procedur w zakresie zamówień publicznych oraz wsparciem w przygotowywaniu projektów umów.

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
zamówienia publiczne, PZP
Źródło informacji

Dodano: 2017-10-09 17:07:11

List motywacyjny + CV prosimy przesyłać na adres: wspolpraca@iam.pl do dnia
25 października 2017 z dopiskiem „Wydział Controllingu”.