[ Zamknij ]

Oferty pracy

Wolontariusz na warsztaty gwary warszawskiej 21.10 (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 1
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 09 październik 2017
Do: 20 październik 2017
Wymagany staż pracy
Nie wymagany
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa wolontariacka
Wymagania

Fundacja Animacja, organizacja pożytku prowadząca autorski projekt „Praga Gada” (rejestrujemy opowieści seniorów i upowszechniamy je w formie wysokojakościowych komiksów) poszukuje wolontariusza na międzypokoleniowe warsztaty gwary warszawskiej.

Zakres obowiązków

Do zadań wolontariusza będzie należała drobna pomoc w zakresie technicznej obsługi warsztatów np. dystrybucja materiałów uczestnikom, rozstawienie roll-upów, pomoc w rozstawieniu sprzętu komputerowego.

Oferujemy

Jeśli interesujesz się kulturą Warszawy, chciałbyś wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, a przy okazji odrobinę pomóc w jego przeprowadzeniu zgłoś się do nas.

Warsztaty odbędą się 21 października 2017 (sobota) o godz. 11:00 (potrwają 2,5 h) w Centrum Promocji Kultury Praga Południe, ul. Podskarbińska 2.

Link do informacji o warsztatach na fb: http://bit.ly/2y4qKbv

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
warsztaty, wolontariat, gwara, Warszawa
Źródło informacji

Dodano: 2017-10-09 11:59:18

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 730 303 025 lub na adres: pragagada@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do współdziałania!