[ Zamknij ]

Oferty pracy

Referent ds. administracyjnych, Polskie Wydawnictwo Muzyczne (Kraków)
Liczba zainteresowanych ofertą: 6
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 05 październik 2017
Do: 18 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
min. 1 rok
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe - licencjat
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę
Wymagania

  • wykształcenie min. licencjackie
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • obsługa programów pakietu Microsoft Office oraz Symfonii Forte Handel, Lotus
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności analityczne i skrupulatność
  • mile widziana znajomość podstawowych zasad finansów i księgowania faktur
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

Zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestru faktur oraz obsługa i kontrola ich obiegu
  • wystawianie faktur i sporządzanie specyfikacji do faktur
  • przygotowywanie i wysyłka przesyłek pocztowych oraz kurierskich (listów, paczek)
  • realizacja zamówień i zakupów, prowadzenie podręcznego magazynu art. biurowych oraz gospodarczych
  • sporządzanie zleceń administracyjnych
  • sporządzanie i rozsyłanie zapytań ofertowych
  • reagowanie na bieżące potrzeby Wydawnictwa
  • zastępowanie w razie nieobecności Asystentki Dyrektora

Oferujemy

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w renomowanej instytucji kultury
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia
  • ciekawą pracę w zespole

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
administracja

Dodano: 2017-10-05 15:40:16

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV na adres: rekrutacja_pwm.com.pl z umieszczeniem w temacie wiadomości: Referent ds. administarcyjnych + imię i nazwisko lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków w terminie do dnia 18 października 2017 roku.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Polskie Wydawnictwo Muzyczne z siedzibą w Krakowie (31-111), przy al. Krasińskiego 11a. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.