[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac, Polskie Wydawnictwo Muzyczne (Kraków)
Liczba zainteresowanych ofertą: 1
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 05 październik 2017
Do: 25 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
min. 3 lata
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę
Wymagania

  • min.3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doskonała znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • znajomość procesu naliczania wynagrodzeń i rozliczania umów cywilnoprawnych
  • obsługa programu kadrowo-płacowego Symfonia
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu ZUS Płatnik
  • zdolność do samodzielnej pracy i analitycznego myślenia
  • rzetelność i termonowość w działaniu
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji kardowo płacowej
  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków
  • sporządzanie list wypłat i przelewów
  • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych, rozliczeniowych i korekt do ZUS
  • sporządzanie deklaracji do US i GUS
  • sporządzanie raportów, analiz i wymaganej sprawozdawczości
  • obsługa w zakresie dokumentacji kadrowej i procesów personalnych

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej instytucji kultury
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
HR, kadry, płace

Dodano: 2017-10-05 15:15:09

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV na adres: rekrutacja@pwm.com.pl z umieszczeniem w temacie wiadomości: Specjalista ds kadr i płac + imię i nazwisko lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków w terminie do dnia 25 października 2017 roku.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Polskie Wydawnictwo Muzyczne z siedzibą w Krakowie (31-111), przy al. Krasińskiego 11a. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.