[ Zamknij ]

Oferty pracy

Realizator światła, Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego (Wrocław)
Liczba zainteresowanych ofertą: 0
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 05 październik 2017
Do: 20 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę
Wymagania

– ukończone (minimum) technikum o profilu: elektrycznym, elektrotechnicznym, elektronicznym lub podobnym,
– uprawnienia SEP do 1 KV
– podstawowa znajomość aparatury oświetleniowej (zasad działania, obsługi i konserwacji urządzeń elektrycznych, – znajomość urządzeń i instalacji oświetlenia technologicznego, umiejętność czytania instrukcji i dokumentacji technicznej)
– znajomość obsługi komputera
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– systematyczność
– chęć uczenia się
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w teatrach lub innych instytucjach kultury

Zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie między innymi:

– uczestniczenie w próbach świateł, próbach artystycznych ze światłami oraz próbach generalnych
– realizacja świateł w przedstawieniach teatralnych
– montaż i demontaż oświetlenia i scenografii

Oferujemy

– pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
– możliwość rozwoju zawodowego
– po okresie próbnym – umowę o pracę

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
teatr, pantomina, realizator światła
Źródło informacji

Dodano: 2017-10-05 14:32:25

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawodowego do sekretariatu Wrocławskiego Teatru Pantomimy na adres: pantomima@pantomima.wroc.pl, osobiście lub drogą pocztową na adres Wrocławski Teatr Pantomimy, al. Dębowa 16, 53-121 Wrocław.

Dodatkowych informacji udziela kierownik techniczny Krzysztof Kowalski /tel. 602 266 805/