[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista ds. realizaji projektów kulturalnych, Centrum Kultury Agora (Wrocław)
Liczba zainteresowanych ofertą: 11
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 04 październik 2017
Do: 23 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • kreowania projektów kulturalnych,
  • wiedzy i doświadczenia z zakresu kompleksowej organizacji projektów kulturalnych,
  • doświadczenia w przygotowywaniu umów, porozumień, wystąpień itp.,
  • umiejętności redagowania tekstów,
  • wysokich zdolności interpersonalnych, negocjacyjnych,
  • kreatywności, odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w realizacji projektów muzycznych,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych dla sektora kultury,
  • praktyczna znajomość narzędzi promocji i public relations.

Zakres obowiązków

Oferujemy

Proponowane wynagrodzenie

Dodano: 2017-10-04 17:09:28

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym (zawierającym opis doświadczeń zawodowych związanych z charakterystyką stanowiska) na adres e-mail: sekretariat@ckagora.pl lub adres korespondencyjny Centrum Kultury Agora, ul. Serbska 5a, 51-111 Wrocław, do dnia 23 października 2017 roku.

W temacie maila lub korespondencji proszę wpisać:
„Specjalista ds. realizacji projektów kulturalnych ”

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr. 113, poz. 883)”.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Powiadomienie wybranych osób o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną nastąpi do dnia 26 października 2017 roku.