[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista/główny specjalista ds. stron internetowych, Małopolski Instytut Kultury (Kraków)
Liczba zainteresowanych ofertą: 0
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 04 październik 2017
Do: 16 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
2
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe - licencjat
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa o pracę na okres próbny
Wymagania

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość HTML5/CSS3
• Znajomość CMS Wordpress, umożliwiająca modyfikację szablonów
• Podstawowa znajomość PHP wykorzystywana w szablonach Wordpress
• Znajomość współczesnych trendów dotyczących aplikacji mobilnych, stron WWW i aplikacji webowych, a także monitorowanie rozwoju tych technologii
• Solidność, dokładność i elastyczność w organizowaniu czasu pracy
• Umiejętność pracy w zespole i pracy zadaniowej/projektowej
• Umiejętność pracy pod presją (czasu, zadań i ich celów)
• Konstruktywne podejście do trudności napotykanych podczas realizacji zadań
• Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu
• Inicjatywa, umiejętność organizacji pracy i radzenia sobie z wielozadaniowością
• Otwartość na nowe pomysły i gotowość do podejmowania wyzwań
• Zaangażowanie i pasja
• Wysoka kultura osobista

Mile widziane:
• Doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji internetowych w technologiach i językach: HTML5, CSS3, Javascript, PHP
• Znajomość frameworku Bootstrap
• Znajomość Google Analytics, Google Search Console
• Znajomość zagadnień związanych z Web Accessibility

Zakres obowiązków

• Tworzenie i optymalizacja szablonów Wordpress na podstawie projektów graficznych
• Tworzenie, rozwijanie i monitorowanie aplikacji internetowych w technologiach i językach: HTML5, CSS3, Javascript, PHP
• Diagnozowanie i naprawianie błędów stron WWW
• Tworzenie, optymalizowanie i monitorowanie warstwy front-end oraz warstwy back-end aplikacji internetowych (strony WWW oraz aplikacje webowe – np. systemy rejestracji)
• Przeprowadzanie analiz specyfikacji technicznych dot. aplikacji mobilnych, stron WWW i aplikacji webowych
• Opracowywanie koncepcji nowych stron WWW w porozumieniu z koordynatorami merytorycznymi i dyrektorem MIK
• Optymalizacja istniejących stron WWW w porozumieniu z koordynatorami merytorycznymi i dyrektorem MIK
• Administrowanie i aktualizowanie stron WWW
• Tworzenie kopii bezpieczeństwa stron WWW
• Opracowywanie i monitorowanie statystyk oglądalności stron WWW
• Prowadzenie szkoleń i wsparcie techniczne dla zespołu MIK z zakresu obsługi stron WWW
• Tworzenie makiet funkcjonalnych stron internetowych w porozumieniu z koordynatorami merytorycznymi i dyrektorem MIK

Oferujemy

• Samodzielność w działaniu
• Pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji
• Bardzo dobrą atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju i podejmowania wyzwań zawodowych
• Stabilne zatrudnienie
• Pakiet świadczeń socjalnych

Proponowane wynagrodzenie

specjalista ds. stron internetowych, wordpress, HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, strony www
Źródło informacji

Dodano: 2017-10-04 12:55:25

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 16 października 2017 r., na adres: rekrutacja@mik.krakow.pl.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli lub równoważnej w treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie, siedziba: ul. 28 Lipca 1943 nr 17C, 30-233 Kraków, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i archiwizacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2015, poz. 2135 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Dane zostały podane dobrowolnie.

Oferty niezawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.