[ Zamknij ]

Oferty pracy

Animator kultury- Warsztatowiec, Se-ma-for Muzeum Animacji (Łódź)
Liczba zainteresowanych ofertą: 19
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 04 październik 2017
Do: 31 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Średnie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa zlecenie
Wymagania

  • Umiejętność pracy z dziećmi młodzieżą, jak również z dorosłymi,
  • Umiejetność organizacji pracy,
  • Kreatywność w działaniu, zaangażowanie,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów,
  • Mile widziane doświadczenie związane z animacją poklatkową.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie warsztatów filmowych z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
  • Prowadzenie warsztatów edukacyjnych, plastycznych i ruchowych z dziećmi
  • Prowadzenie urodzin dla dzieci,
  • Udział w eventach stacjonarnych i moblinych organizowanych przez Se-ma-for Muzeum Animacji.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Pracę w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Zdobywanie doświadczenia w animacji poklatkowej,

Proponowane wynagrodzenie

Dodano: 2017-10-04 11:47:59