[ Zamknij ]

Oferty pracy

Wolontariusz, Cinema Forum (Warszawa)
Liczba zainteresowanych ofertą: 3
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 02 październik 2017
Do: 17 październik 2017
Wymagany staż pracy
Nie wymagany
Wymagane wykształcenie
Forma zatrudnienia
Umowa:
Umowa wolontariacka
Wymagania

- zainteresowanie kinematografią

- sumienność

- odpowiedzialność

- pozytywne nastawienie

Zakres obowiązków

Wolontariat da Ci możliwość zebrania doświadczenia w jednej z pięciu kategorii – praca w biurze organizacyjnym pokaże Ci, że praca przy festiwalu to nie tylko robienie zdjęć na Instagrama i uśmiechanie się do gości, ale też ciężka logistyczna praca, podczas której trzeba być maksymalnie skoncentrowanym. Współpraca z biurem prasowym nauczy Cię tajników PR. Pomoc przy dokumentacji fotograficznej da Ci możliwość nauczenia się, jak w najlepszy możliwy sposób dokumentować otaczającą Cię rzeczywistość. Obsługa projekcji filmowej umożliwi Ci zobaczenie pracy w kinie od kuchni, a dzięki obsłudze gości zagranicznych poznasz twórców filmowych z całego świata.

Oferujemy

- zdobycie cennego doświadczenia

- umowę wolontariacką/zaliczenie praktyk studenckich

- wejście na wszystkie projekcje

- przeżycie niesamowitej przygody

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
wolontariat, festiwal filmowy
Źródło informacji

Dodano: 2017-10-02 12:24:31

Zgłoś się już dziś! - https://cinemaforum.pl/wolontariat-2017/

Na zgłoszenia czekamy do 16 października 2017 r. O wyniku rekrutacji poinformujemy chętnych do dnia 23 października 2017 r.