[ Zamknij ]

Oferty pracy

Specjalista ds. edukacji, Teatr Polski (Wrocław)
Liczba zainteresowanych ofertą: 7
Ważność ogłoszenia
Data:
Od: 29 wrzesień 2017
Do: 31 październik 2017
Wymagany staż pracy
Lata:
2
Miesiace:
Wymagane wykształcenie
Poziom:
Wyższe - magisterium
Forma zatrudnienia
Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w realizacji zadań na podobnym stanowisku, mile widziane w instytucji kultury;
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka obcego;
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Zakres obowiązków

1. prowadzenie działalności edukacyjnej spójnej z celami Teatru, m.in. w zakresie:
    a) kształtowania kultury teatralnej wśród dzieci i dorosłych,
    b) rozwijania kompetencji kulturowych widza,
    c) rozwoju i kształtowania wyobraźni,
    d) budowania relacji interpersonalnych.
    2. inicjowanie i prowadzenie działań w ww. zakresie, m.in. przez:
    a) opracowanie programu działalności edukacyjnej Teatru,
    b) przygotowanie planu realizacji zatwierdzonych projektów edukacyjnych, ich wdrożenie i koordynacja realizacji.
    3. pozyskiwanie partnerów i środków do projektów edukacyjnych.
    4. współpraca z Kuratorium Oświaty i szkołami w zakresie realizowanych zadań.
    5. prowadzenie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji w zakresie prowadzonych spraw.

Oferujemy

- umowę o pracę;

- pracę w pełnym wymiarze godzin w fajnym zespole;

- narzędzia niezbędne do pracy;

- ciekawy pakiet socjalny (np. Karta MultiSport);

- pracę w jednej z największych instytucji kultury na Dolnym Śląsku.

Proponowane wynagrodzenie

Słowa kluczowe
teatr, teatr polski, Edukacja, kultura, wrocław
Źródło informacji

Dodano: 2017-09-29 16:50:46

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnymna adres:

Teatr Polski – kadry
ul. Zapolskiej 3
50-032 Wrocław

lub:

jolanta.klier@teatrpolski.wroc.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. nr 133, poz. 883).