Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania

Oferty pracy

Poznań
Poznań
Warszawa
Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Rybnik i okolice
Warszawa

Kategoria: Aktualności

Szkolenia z zakresu przedsiębiorczości


Fundacja na rzecz Nauki Polskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu przedsiębiorczości. Zapisy trwają do 16 listopada.

Szkolenia w ramach Akademii Nowych Mediów

Akademia Nowych Mediów to kompleksowy projekt, którego celem jest podniesienie kompetencji kadr kultury w zakresie edukacji medialnej i informacyjnej poprzez udział w serii spotkań.

Szkolenie ”Praktyczne aspekty przygotowania aplikacji do programów Ministra” | październik 2014

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu programu Kadra Kultury pt. Praktyczne aspekty przygotowania aplikacji do programów Ministra. Szkolenie odbędzie się w 2 terminach: 22-24 oraz 27-29 października 2014.

Szkolenie pt. Fundusze na kulturę. Nowa perspektywa 2014-20 (8-10 października)

Zapraszamy na szkolenie pt. Fundusze na kulturę. Nowa perspektywa 2014-20, które odbędzie się w dn. 8-10 października 2014 r.

Przedłużona rekrutacja na szkolenie ”Prawo autorskie i Creative Commons” | (24-26 września)

Zapraszamy do udziału w szkoleniu pt. Prawo autorskie i Creative Commons, które odbędzie się w dn. 24-26 września br. w Tłuszczu.

Nabór na szkolenie pt. Nowe media w promocji instytucji i projektów kulturalnych (10-12.09.2014)

Zapraszamy do udziału w pierwszym z jesiennej edycji szkoleń programu Kadra Kultury pt. Nowe media w promocji instytucji i projektów kulturalnych (10-12 września). Zgłoszenia można nadsyłać tylko do 22 sierpnia!

Dodatkowa rekrutacja na szkolenie pt. Praktyczne zastosowanie ustawy PZP w kulturze w związku z nowelizacją ustawy!

Zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu prawa zamówień publicznych dla instytucji kultury, które odbędzie się w dn. 25-27 czerwca 2014 r.

Trwa rekrutacja na szkolenie pt. Przygotowanie strategii promocji instytucji kultury (4-6 czerwca 2014)

W dn. 4-6 czerwca 2014r. odbędzie się kolejne z cyklu szkoleń Kadry Kultury pt. Przygotowanie strategii promocji instytucji kultury. Rekrutacja do udziału w szkoleniu trwa do 23 maja. 

Trwa rekrutacja na szkolenie pt. Zarządzanie zespołem (21-23 maja 2014)

W dn. 21-23 maja 2014r. odbędzie się kolejne z cyklu szkoleń Kadry Kultury pt. Zarządzanie zespołem. Rekrutacja do udziału w szkoleniu trwa do 5 maja.