Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania

Kategoria: Kursy kwalifikacyjne

Nabory na kursy w Białymstoku

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku do 27 sierpnia prowadzi nabory na trzy kursy: studium arteterapii i terapii zajęciowej, studium dramy oraz kurs terapii tańcem i ruchem.

Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu zaprasza do odwiedzenia nowego serwisu w ramach swojej strony, dedykowanego Studium Folklorystycznemu.

Wiedza o kulturze oraz pedagogika: pobierz nowe minimum programowe dla kursów

To już ostatnie w tym roku kalendarzowym propozycje minimum programowego dla podmiotów prowadzących kursy podnoszące kompetencje zawodowe dla animatorów ruchu artystycznego i instruktorów zainteresowań. Pedagogika z wraz z psychologią oraz wiedza o kulturze z elementami socjologii to przedmioty skałdające się na moduł uzupełniający zagadnienia specjalistyczne dla kursów m.in. tańca, arteterapii, fotografii czy filmu. 

Program nauczania dla kursu z zakresu tańca współczesnego

Jacek Łumiński, założyciel, dyrektor i choreograf Śląskiego Teatru Tańca jest autorem nowego minimum programowego, które proponujemy organizatorom kursów podnoszących kompetencje zawodowe w dziedzinie tańca współczesnego.

Nowe programy nauczania dla kursów kwalifikacyjnych - Taniec ludowy

Zapraszamy do pobierania zaktualizowanych przez specjalistów i naukowców wzorcowych programów kursów kwalifikacyjnych.

Udostępniamy je wszystkim, którzy chcieliby zorganizować kurs i potrzebują podpowiedzi w kwestiach merytorycznych oraz dla dotychczasowych organizatorów poszukujących inspiracji do zmian. Wkrótce udostępnimy programy z zakresu nauczania tańca ludowego, filmu i fotografii oraz programy przedmiotów ogólnych: psychologia/pedagogika.

Regulamin prowadzenia instruktorskich kursów kwalifikacyjnych

 

Uprzejmie informujemy, że w dn. 7 października 2011 r. Zarządzeniem Dyrektora Narodowego Centrum Kultury, wprowadzono nowy Regulamin prowadzenia instruktorskich kursów kwalifikacyjnych.

Nabór na kursy kwalifikacyjne w Łodzi przedłużony do 17 października

AOIA przedłuża nabór na 2,5-letnie Instruktorskie Kursy Kwalifikacyjne: tańca jazzowego, tańca współczesnego oraz tańca towarzyskiego w latach 2011-2013.

Kielecki Teatr Tańca organizuje kurs z zakresu tańca jazzowego

Kielecki Teatr Tańca informuje o naborze na pierwszą edycję Dwuletniego Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego na lata 2012-2013 o specjalności taniec jazzowy.

Do 20 września trwa nabór na kurs z zakresu tańca ludowego

Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie zaprasza na nową edycję kursu kwalifikacyjnego Taniec ludowy.

Jesienią ruszają kolejne edycje instruktorskich kursów kwalifikacyjnych. Zapraszamy do zaznajomienia się z nową ofertą kursów i aktualnie trwającymi naborami. 

Dzięki kursom instruktorskim nadzorowanym przez Narodowe Centrum Kultury mogą Państwo zdobyć solidne i praktyczne przygotowanie do prowadzenia zajęć w lokalnych instytucjach i domach kultury.