Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania

Kategoria: Aktualności

Digitalizacja i udostępnianie zasobów | nowa strona www - MKiDN

Digitalizacja i udostępnianie zasobów kultury stanowią istotny element działań Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tej tematyce poświęcona jest nowa podstrona internetowa, stanowiąca źródło informacji o działaniach resortu w tym zakresie. Witryna www.digit.mkidn.gov.pl została uruchomiona 11 sierpnia br.

 

Ministerstwo Kultury rozpatrzyło wnioski złożone do 25 programów

Wyniki dotyczące rozpatrzenia wniosków z 25 programów i priorytetów złożonych w I naborze - do 30 listopada 2013 r. - są już dostępne w zakładce Programów MKiDN. 

Konkurs Grantowy Programu Równać Szanse 2014

Celem konkursu jest wsparcie projektów rozwijającyh umiejętności społeczne młodych ludzi.

Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2014

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłasza konkurs na dofinansowanie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz dialogu i porozumienia w stosunkach polsko-rosyjskich pn. Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2014.

Pierwsze nabory wniosków do Kreatywnej Europy zostały ogłoszone!

Komisja Europejska ogłosiła pierwsze nabory wniosków do programu Kreatywna Europa, który w nowej perspektywie finansowej 2014-20 zastąpi dotychczas działające programy wspólnotowe Kultura i Media.

Granty na projekty systemowe organizacji pozarządowych

Do 15 listopada 2013 organizacje pozarządowe mogą składać wnioski na realizację projektów systemowych w programie Obywatele dla Demokracji.

Programy Ministra 2014

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił programy dotacyjne na 2014 r.

Program Dziedzictwo kulturowe - Ochrona zabytków

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło nabór do programu Dziedzictwo Kulturowe, priorytet: Ochrona zabytków.

Granty na projekty edukacji kulturalnej - V edycja Akademii Orange

Startuje V edycja Akademii Orange, w ramach której przyznane zostaną granty na realizację innowacyjnych projektów, w których młodzi ludzie staną się twórcami kultury. Zgłoszenia można nadsyłać do 13 października.

Granty Fundacji Kronenberga - projekty lokalne

Do 30 września trwa nabór wniosków o dotacje na projekty o chrakterze lokalnym do Fundacji Kronenberga Citi Banku Handlowego.