[ Zamknij ]

Podgląd CV

1. Dane podstawowe
Zawód:
polonista
Imię:
Michał
Nazwisko:
Krupnik
Miejscowość:
Wrocław
2. Profil zawodowy

Opis

Od kilku lat rozwijam swoje zainteresowania związane z antropologią kulturową. Jestem bacznym obserwatorem zjawisk zachodzących w dzisiejszym społeczeństwie, staram się zrozumieć i ocenić wartości, jakie wyznaje ponowoczesny człowiek, tak by prowadzić swoje życie świadomie i nieustannie trenować umiejętność krytycznego myślenia o świecie.

Po obronie licencjatu pracowałem w kilku miejscach (w każdym przynajmniej pół roku), zdobyłem więc różnorodne doświadczenie (placówka edukacyjna, muzeum, kawiarnia oraz praktyki w wydawnictwie naukowym). Jestem sumiennym, zaangażowanym pracownikiem, lubię pracować z ludźmi, mam ciekawą wyobraźnię i prawdopodbnie nie najgorsze wyczucie estetyki ;)

3. Twórczość / aktywność
4. Wykształcenie
Rodzaj:
Wyższe - licencjat:
Data:
Od: 2001-09-20 Do: 2030-06-20
Uczelnia:
Uniwersytet Jagielloński
Kierunek:
filologia polska
Rodzaj:
Wyższe - magisterium:
Data:
Od: 2001-09-20 Do: Trwa nadal
Uczelnia:
Uniwersytet Wrocławski
Kierunek:
antropologia literatury, teatru i filmu
5. Doświadczenie zawodowe
Data:
Od: 2001-07-20 Do: 2001-11-20
Stanowisko:
opiekun wystawy
Organizacja:
Muzeum Współczesne Wrocław

Zakres obowiązków:

Opieka nad dziełami sztuki, informowanie zwiedzających o rozmaitych sprawach związanych z codziennym fukncjonowaniem Muzeum oraz - w razie konieczności - oprowadzanie ich po wystawie.

Data:
Od: 2001-09-20 Do: 2001-08-20
Stanowisko:
asystent dyrektora placówki edukacyjnej
Centrum edukacyjne "Fuksówka"

Prowadzenie korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach (podstawówka, gimnazjum, liceum). Ustalanie planu zajęć, zarządzanie kadrą nauczycielską. Opieka nad codziennym życiem szkoły, utrzymywanie stałego kontaktu z rodzicami.

Data:
Od: 2001-08-20 Do: Trwa nadal
Stanowisko:
barista
Vinyl Cafe

Obsługa klienta, przygotowywanie napojów.

6. Pozostałe informacje

Przebyte kursy i szkolenia

Data:
Od: 2001-05-20 Do: 2001-08-20
Nazwa:
Praktyki zawodowe
Organizator:
Wydawnictwo "Atut"

Udział w konferencjach

Języki

  • Angielski - C1
  • Czeski - A1

Predyspozycje

Ze względu na różnorodne doświadczenia zawodowe jestem gotowy podjąć każdą pracę związaną z kulturą. Potrafię pracować w grupie, słuchać innych i tworzyć racjonalny plan wykonania powierzonych zadań. Mam eseistyczne zacięcie, potrafię pisać zarówno w sposób ścisły, faktograficzny, jak i felietonistyczny, plastyczny. Doskonale znam zasady gramatyczne - teksty, które piszę, pod tym względem są na bardzo wysokim poziomie.

Ponadto dość dobrze znam współczesny internet, social media, czytam internetowe magazyny związane z kulturą (Dwutygodnik, Kultura Liberalna), obserwuję nowości wydawnicze.

Obsługa komputera

Doskonale posługuję się programami z pakietu office.

Prawo jazdy

nie

Zainteresowania

Antropologia kulturowa, myśl ponowoczesna, Internet, poza tym lubię filmy Fassbindera i Solondza.

Referencje

Preferencje zatrudnienia

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Umowa:
Umowa o pracę, Umowa o pracę na czas określony, Umowa o pracę na czas nieokreślony, Umowa o pracę na okres próbny, Umowa o pracę na okres próbny, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło
Typ pracodawcy:
Przedsiębiorstwo, Wydawnictwo, Stowarzyszenie, Fundacja, Instytucja kultury, Instytucja filmowa, Kino, Muzeum, Biblioteka, Galeria sztuki, Ośrodek badań i dokumentacji, Inne
Oceń:

nudny

Średnia ocena: 1.0/5
Oceniony: 1 raz