[ Zamknij ]

Podgląd CV

1. Dane podstawowe
Zawód:
Teoretyk krytyki literackiej
Imię:
Anna
Nazwisko:
Siudak
Data urodzenia:
1986-04-17
Miejscowość:
Sosnowiec
2. Profil zawodowy

Opis

Teoretyk krytyki literackiej z kilkuletnim doświadczeniem pracy w środowisku międzynarodowym.

I am a committed and driven BA (Hons) Graduate with an understanding of Critical Theory, English Literature, American Literature, critical reasoning and analysis. I have skills in writing, leading oral presentations, participating in discussions and negotiations. I am a responsible and adaptable team worker, who can present ideas. Doing a research at University helped me to build up my skills of working on my own initiative and to get a good eye for details. I am also well organised and reliable because of my experience with deadlines. During my studies I was also developing my experience with articulating knowledge and understanding of texts, concepts and theories; effectively conveying arguments and opinions; thinking creatively; using my judgement to weigh up alternative perspectives.

fragment powieści "Co piją krowy?": http://www.biuroliterackie.pl/biblioteka/utwory/co-jedza-krowy/

3. Twórczość / aktywność

Video

Portfolio

4. Wykształcenie
Rodzaj:
Wyższe - magisterium:
Data:
Od: 2011-09-26 Do: 2015-05-01
Uczelnia:
University of Derby
Kierunek:
Bachelor of Arts with Honours in English Literature
5. Doświadczenie zawodowe
Data:
Od: Do: Trwa nadal
Stanowisko:
Tłumacz
Organizacja:
Samozatrudnienie

Zakres obowiązków:

Tłumaczenie pism urzędowych oraz wypełnianie różnego rodzaju aplikacji. Tłumaczenia telefoniczne oraz asystenckie.

Data:
Od: Do:
Stanowisko:
Doradca Obsługi Studenta
Nottingham Trent University

Obsługa studentów przy rekrutacji, udzielanie informacji oraz drukowanie kart.

Data:
Od: Do:
Stanowisko:
Administrator ds. Obsługi Klienta
Kuehne & Nagel, Anglia

Koordynowanie pracy logistycznej firmy. Przygotowywanie dokumentów w TrackTrans system oraz sporządzanie dziennych raportów.

6. Pozostałe informacje

Przebyte kursy i szkolenia

Data:
Od: Do:
Nazwa:
OCR Level 3 Certificate in Adult Literacy
Organizator:
Data:
Od: Do:
Nazwa:
BCS Level 2 Certificate in IT User Skills

Udział w konferencjach

Języki

  • Angielski - C2

Predyspozycje

Obsługa komputera

Power Point, Ms Word - Doskonała znajomość Power Point ora MS Word pozwoliła mi w osiągnięciu dobrych wyników podczas tworzenia treści w okresie studiowania.

Excel - Dzięki bardzo dobrej znajomości programu Excel zostałam wyznaczona do sporządzania dziennych raportów (Kuehne&Nagel)

Prawo jazdy

nie

Zainteresowania

Teoria krytyki literackiej, kultura modernistyczna i postmodernistyczna, pisarstwo, taniec,podróże, pływanie.

Referencje

Preferencje zatrudnienia

Województwo:
Miasto:
Umowa:
Typ pracodawcy:
Przedsiębiorstwo, Agencja eventowa, Wydawnictwo, Urząd administracji publicznej, Instytucja oświatowa, Stowarzyszenie, Fundacja, Instytucja kultury, Teatr, Muzeum, Biblioteka, Dom kultury, Ognisko artystyczne
Oceń:

ciekawy

Średnia ocena: 3.7/5
Oceniony: 3 razy