[ Zamknij ]

Podgląd CV

1. Dane podstawowe
Zawód:
Dziennikarz
Imię:
Paulina
Nazwisko:
Pacyga
Miejscowość:
Kraków
2. Profil zawodowy

Opis

Interesuje mnie praca w środowisku artystycznym, inspirującym do własnego działania i rozwijania talentów. Posiadam "lekkie pióro", chętnie poświęcę się pracy związanej z dziennikarstwem; nie jest mi obcy także teatr, widzę siebie na stanowisku garderobianej, czy obsługi widowni. Chętnie podejmę się także pracy w bibliotece lub archiwum.
3. Twórczość / aktywność
4. Wykształcenie
Rodzaj:
Średnie ogólnokształcące:
Data:
Od: Do:
Uczelnia:
XXI LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza-Witkacego
Kierunek:
Profil Artystyczno-Teatralny
Rodzaj:
Wyższe - licencjat:
Data:
Od: Do: Trwa nadal
Uczelnia:
UPJPII
Kierunek:
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
5. Doświadczenie zawodowe
Data:
Od: 2016-12-01 Do: 2018-01-02
Stanowisko:
Biuro podróży KrakVille- Obsługa klienta, promotor
Organizacja:

Zakres obowiązków:

Obsługa klienta, promotor, sprzedawanie wycieczek; Aktualnie pracuję jako pracownik na zastępstwa.
6. Pozostałe informacje

Przebyte kursy i szkolenia

Udział w konferencjach

Języki

  • Angielski - B2
  • Rosyjski - A1

Predyspozycje

Obsługa komputera

Tak

Prawo jazdy

nie

Zainteresowania

Reportaż, korespondencja wojenna, teatr, literatura, szachy, ziołolecznictwo, tanatokosmetologia, historia, urban exploration, moda wiktoriańska oraz alternatywna.

Referencje

Preferencje zatrudnienia

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Umowa:
Typ pracodawcy:
Wydawnictwo, Instytucja kultury, Teatr, Instytucja filmowa, Kino, Muzeum, Biblioteka, Dom kultury, Ognisko artystyczne, Galeria sztuki, Ośrodek badań i dokumentacji
Oceń:

przeciętny

Średnia ocena: 2.0/5
Oceniony: 3 razy