[ Zamknij ]

Podgląd CV

1. Dane podstawowe
Zawód:
instruktor ds. społeczno-wychowawczych
Imię:
Aneta
Nazwisko:
Mlaś
Data urodzenia:
1980-12-12
Miejscowość:
Tychy
2. Profil zawodowy

Opis

Posiadam ponad dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Instruktora ds. społeczno-wychowawczych, które wiąże się z licznymi obowiązkami z zakresu prowadzenia dokumentacji, sporządzania umów, preliminarzy imprez, planowania, organizacji i prowadzeniu wydarzeń kulturalno- artystycznych i  sportowych w klubie osiedlowym. Zdobyta na kursie z grafiki użytkowej znajomość programu graficznego Corel Draw, okazała się mocnym atutem przy projektowaniu materiałów graficznych (plakaty, foldery, zaproszenia), obejmujących etap przygotowań i promocji wielu wydarzeń kulturalnych.
Jestem osobą, która nie boi się wyzwań, a wyznaczone cele konsekwentnie realizuje. Kreatywność, umiejętności plastyczne i zamiłowanie do kultury i sztuki pomagają mi w organizacji wielu przedsięwzięć, co udowodniłam prowadząc zajęcia plastyczne z dziećmi, Klub Twórców Sztuki PALETA dla dorosłych oraz powołać do istnienia Przegląd Sztuki Powiązania dla artystów z Tychów i okolicznych miast oraz Ognisko Literackie ORION, działające w Klubie Osiedlowym „Orion”. Moim atutem jest odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu. Ponadto cechuje mnie wysoka kultura osobista oraz zdolność szybkiego uczenia się. Prowadzenie licznych wydarzeń kulturalnych, wernisaży, wieczorów poetyckich oraz administrowanie profilu fb Tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Oskard w zakresie promowania wydarzeń kulturalnych i sportowych, pomogło mi nabrać umiejętności organizacyjnych i wpłynęło na łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Slowa kluczowe

instruktor, sztuka, wystawy, poezja, wieczory poetyckie, rysownik, ilustrator,
3. Twórczość / aktywność

Fotografie

Portfolio

4. Wykształcenie
Rodzaj:
Wyższe - licencjat:
Data:
Od: 2000-10-02 Do: 2003-06-23
Uczelnia:
Uniwersytet Śląski
Kierunek:
Geografia
5. Doświadczenie zawodowe
Data:
Od: 2015-06-23 Do: Trwa nadal
Stanowisko:
Instruktor ds. społeczno-wychowawczych
Organizacja:
Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Oskard"

Zakres obowiązków:

• Planowanie pracy kulturalno-wychowawczej w Klubie Osiedlowym „Orion”
• Prowadzenie dziennika placówki oraz innej dokumentacji (dzienniczki zajęć, sprawozdania, sporządzanie preliminarzy)
• Organizowanie  i prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych, oświatowo-kulturalnych dla dzieci, młodzieży i seniorów
• Organizowanie wystaw i prowadzenie wernisaży w Galerii
      Pod Gołębnikiem w Klubie Osiedlowym „Orion”
• Prowadzenie Kółka Plastycznego dla dzieci, Klubu Twórców Sztuki PALETA dla dorosłych oraz Ogniska Literackiego ORION
• Współtworzenie półrocznych i rocznych sprawozdań z działalności Klubu Osiedlowego „Orion”
• Przygotowywanie  projektów ogłoszeń i artykułów prasowych oraz materiałów poligraficznych dotyczących działalności Działu Społeczno-Kulturalnego TSM OSKARD  (plakaty, foldery, zaproszenia)
• Prowadzenie archiwum dokumentacji z Klubu Osiedlowego „Orion” oraz wszelkich  informacji medialnych o działalności tej placówki
• Przyjmowanie wpłat, wystawianie faktur
• Administrowanie profilu fb TSM OSKARD
• Dbanie o wizerunek klubu, tworzenie sezonowych dekoracji

6. Pozostałe informacje

Przebyte kursy i szkolenia

Data:
Od: 2013-02-04 Do: 2013-04-22
Nazwa:
Grafika Użytkowa
Organizator:
Śląskie Centrum Szkoleniowe przy Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A, Katowice

Udział w konferencjach

Języki

  • Angielski - A1

Predyspozycje

Zdolności plastyczne, komunikatywność, ambitne podejście do obowiązków, praca w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku, umiejętności organizacyjne ( wystawy, wydarzenie muzyczne, poetyckie).

Obsługa komputera

• programy: Corel Draw (poziom średni), Adobe Photoshop (poziom podstawowy)
• system operacyjny Windows

Prawo jazdy

nie

Zainteresowania

rysunek, ilustracja, projektowanie graficzne, wycieczki górskie, jazda na rowerze,

Referencje

Preferencje zatrudnienia

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Umowa:
Umowa o pracę
Typ pracodawcy:
Urząd administracji publicznej, Instytucja oświatowa, Instytucja kultury, Dom kultury, Ognisko artystyczne, Galeria sztuki
Oceń:

nudny

Średnia ocena: 1.0/5
Oceniony: 1 raz