[ Zamknij ]

Podgląd CV

1. Dane podstawowe
Zawód:
Studentka
Imię:
Natalia
Nazwisko:
Tas
Data urodzenia:
1995-10-11
Miejscowość:
Warszawa
2. Profil zawodowy

Opis

Jestem pracowita, szybko się uczę i umiem pracować w zespole. Kształcę się w kierunku ochrony dóbr kultury i środowiska. Posiadam wiedzę z zakresu histori sztuki i architektury oraz prowadzenia prac konserwatorskich przy zabytkach architektury. Interesuję się sztuką, szczególnie malarstwem oraz twórczością Tadeusza Kantora.

Choć nie mam bogatego doświadczenia pracy w kulturze, bardzo zależy mi na kształceniu się w tym kierunku.

Slowa kluczowe

studentka, pracowita, ochrona zabytków
3. Twórczość / aktywność

Fotografie

4. Wykształcenie
Rodzaj:
Średnie ogólnokształcące:
Data:
Od: 2011-09-01 Do: 2014-06-30
Uczelnia:
CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia w Warszawie
Kierunek:
Profil psychologiczno-społeczny
Rodzaj:
Wyższe - licencjat:
Data:
Od: 2014-10-01 Do: Trwa nadal
Uczelnia:
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Kierunek:
Ochrona Dóbr Kultury i Środowiska
5. Doświadczenie zawodowe
Data:
Od: 2015-09-01 Do: 2015-12-31
Stanowisko:
Doradca sprzedaży
Organizacja:
H&M Hennes & Mauritz.

Zakres obowiązków:

W zakresie moich obowiązków była doradzanie klientom sklepu, obsługa kas fiskalnych, inwentaryzacja sklepu, w tym magazynu oraz aranżowanie wystaw slepowych.

Data:
Od: 2016-07-18 Do: 2016-08-12
Stanowisko:
Praktykantka na Stanowisku Pracy ds. Zabytków Ruchomych.
Biuro Stołecznego Konserwatora Zabytków

W ramach odbywania praktyk studenckich brałam udział w projekcie inwentaryzacji Cmentarza Powązkowskiego. Do moich obowiązków należało przygotowywanie dokumentacji fotograficznej zabytków oraz wprowadzanie informacji do bazy danych systemu.

Oprócz tego zajmowałam się porządkowanie dokumentów oraz przygotowaniem spisu decyzji dotyczących prowadzenia prac konserwatorskich w zabytkach ruchomych oraz architektury.

6. Pozostałe informacje

Przebyte kursy i szkolenia

Udział w konferencjach

Języki

  • Angielski - B2
  • Francuski - A2

Predyspozycje

Umiejętność pracy w zespole, punktualność, cierpliwość, dokładność wykonywanych
czynności, bezkonfliktowość, schludna, bez uzależnień.

Obsługa komputera

Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office.

Prawo jazdy

nie

Zainteresowania

Interesuję się fotografią i historią sztuki. Lubię robić zdjęcia, zwyklej portrety i krajobrazy. Dodatkowo we własnym zakresie odświerzałam stare zdjęcia. W ramach zainteresowań chętnie zwiedzam wystawy w muzeach. W wolnych chwilach gotuję i piekę słodkości.

Referencje

Preferencje zatrudnienia

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Umowa:
Umowa o pracę, Umowa o pracę na czas określony, Umowa o pracę na zastępstwo, Umowa o pracę na okres próbny, Umowa zlecenie
Typ pracodawcy:
Przedsiębiorstwo, Urząd administracji publicznej, Instytucja oświatowa, Stowarzyszenie, Fundacja, Instytucja kultury, Teatr, Instytucja filmowa, Kino, Muzeum, Biblioteka, Dom kultury, Ognisko artystyczne, Galeria sztuki, Ośrodek badań i dokumentacji, Inne
Oceń:

niezły

Średnia ocena: 3.0/5
Oceniony: 1 raz