[ Zamknij ]

Podgląd CV

1. Dane podstawowe
Zawód:
wykł/reż/script/DoP/mont/foto/prawnik
Imię:
Mateusz
Nazwisko:
Droba
Data urodzenia:
1977-08-08
Miejscowość:
Rzeszów
2. Profil zawodowy

Opis

Ekspert interdyscyplinarności.

Nielimitowana kreacja, pomysły w pełni autorskie, znajomość prawie całej domeny humanistycznej na poziomie specjalisty, mimo braku kierunkowego wykształcenia (filozofia, literatura, historia idei, etyka, antropologia kulturowa, malarstwo, historia, biografie, złote myśli, religioznawstwo, komparatystyka kulturowa, cywilizacyjna, etc.etc.)

+ zarażanie (drogą kropelkową, drążącą skałę inercji i pozorności w pracy i tworzeniu wartości)  ideami i zapałem (zapachem, z potencjałem influencji "Pachnidła", bez
stawiania na pierwszym ani drugim czy trzecim miejscu kwestii finansowych (pecunia olet i bez ofiar z kobiet)
nie tylko o poranku, także w dzień Apokalipsy (i tak zasadzi drzewo z Lutrem).

+umiejętności z zakresu warsztatu kreatywnego (scenopisarstwo podług lege artis formatowania i zasad budowy scenariusza filmowego),
operator zdjęć filmowych (Director of Photography), ale także operator sensu stricto (szwenkier), obsługa wielu kamer,
biegły i kreatywny montaż komputerowy w profesjonalnym środowisku NLE (Adobe Premiere, Final Cut Pro),
udźwiękowienie (wyczucie tempa, rytmu wizualnego, naturalne synchronizowanie kompozycji muzycznych z obrazem - kreatywne);
doświadczenie scenograficzne - dbałość o każdy szczegół;
posiada doświadczenie warsztatowe, obejmujące technikalia jak i planowanie, wykonywanie i kontrolę strategiczną - na wszystkich etapach realizacji projektu (preprodukcja, produkcja, postprodukcja) nie tylko audiowizualnego (vide interdyscyplinarność przekładająca się na spektrum zainteresowań realizacyjnych).
Fotografik.
Eseista, w tym w prasie ogólnopolskiej.
Dramaturg.

Umiejetności i doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim, menedżeryzm praktyczny.

Slowa kluczowe

prawo, wykładowca, trener, doradca, prawo autorskie, film, sztuka, literatura, copywriter, interdyscyplinarność, multimedia, fotografia
3. Twórczość / aktywność

Fotografie

Video

Portfolio

4. Wykształcenie
Rodzaj:
Wyższe:
Data:
Od: 1996-10-01 Do: 2001-04-11
Uczelnia:
UMCS Filia w Rzeszowie, Wydział Prawa i Administracji
Kierunek:
Prawo
5. Doświadczenie zawodowe
Data:
Od: 2002-02-01 Do: 2011-01-31
Stanowisko:
asystent oraz wykładowca
Organizacja:
Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Ekonomii, następnie Wydział Prawa i Administracji

Zakres obowiązków:

Obowiązki naukowo - dydaktyczne.

Szczegóły w dołączonym Resume (PDF).

Data:
Od: 2005-09-26 Do: 2006-01-30
Stanowisko:
wykładowca
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie

Obowiązki dydaktyczne. Wykład i ćwiczenia z prawa administracyjnego i rolnego dla całego, liczącego 220 słuchaczy, roku.

6. Pozostałe informacje

Przebyte kursy i szkolenia

Udział w konferencjach

Języki

  • Angielski - C1
  • Niemiecki - A1
  • Słowacki - A1
  • Rosyjski - A2

Predyspozycje

Patrz dołączone rozszerzone CV - Resume (PDF).

Obsługa komputera

Biegła. Programy biurowe, graficzne, montażowe (film, multimedia).

Prawo jazdy

tak

Zainteresowania

Filozofia, metafizyka, teologia, literatura, sztuki piękne, regionalia, mistyka żydowska, religioznawstwo, piesza turystyka górska, genealogia i heraldyka, koszykówka

Patrz także dołączone rozszerzone CV - Resume (PDF).

Referencje

Referencje możliwe do przedstawienia na życzenia, także od podmiotów

nie wymienionych w Resume jako pracodawcy czy zlecający.

Referencje - Załączniki

Preferencje zatrudnienia

Województwo:
Miasto:
Umowa:
Umowa o pracę, Umowa o pracę na czas określony, Umowa o pracę na czas nieokreślony, Umowa o pracę na zastępstwo, Umowa o pracę na okres próbny, Umowa o prace w niepełnym wymiarze czasu, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Umowa agencyjna, Umowa wolontariacka, Inne
Typ pracodawcy:
Przedsiębiorstwo, Agencja reklamowa/interaktywna, Agencja eventowa, Wydawnictwo, Urząd administracji publicznej, Instytucja oświatowa, Stowarzyszenie, Fundacja, Instytucja kultury, Teatr, Opera, Operetka, Filharmonia, Orkiestra, Instytucja filmowa, Kino, Muzeum, Biblioteka, Dom kultury, Ognisko artystyczne, Galeria sztuki, Ośrodek badań i dokumentacji, Inne
Oceń:

niezły

Średnia ocena: 3.0/5
Oceniony: 13 razy