Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konferencja - "Szansa dla Zabytków 2014"| 18-19 grudnia | Warszawa

Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków zaprasza w dniach 18 – 19 grudnia do uczestnictwa w organizowanej już po raz trzeci Ogólnopolskiej Konferencji „Szansa dla Zabytków”, która odbędzie się w Łazienkach Królewskich w Warszawie. 

Poruszona tematyka na konferencji związana z problemami jakie niesie ze sobą rewitalizacja
i zrównoważony rozwój w kontekście zabytkowych założeń miejskich, pozostaje aktualna
i pobudza dyskusję w wielu środowiskach architektów, urbanistów, konserwatorów zabytków, ekonomistów, przedstawicieli organizacji społecznych i pozarządowych, samorządowców, właścicieli zabytków i przedsiębiorców. Zarówno w 2012, jak też w 2013 roku ważnym elementem były kwestie dotyczące kształtowania przestrzeni publicznej oraz mechanizmów partycypacyjnych.

W programie konferencji zostaną poruszone takie tematy jak: rewitalizacja zabytków, finansowanie, systemy rewitalizacji, rewitalizacja w ujęciu makro, założenia nowej ustawy rewitalizacyjnej, prezentacja wyników warsztatów architektury drewnianej w Otwocku, energetyka
i ciepło w obiektach zabytkowych. Istnieje możliwości uczestnictwa w panelach dyskusyjnych Nowe regulacje -możliwości czy zagrożenia? oraz Zabytki a jakość życia Polaków.

Udział w konferencji jest bezpłatny. W celu rejestracji należy wypełnić formularz w wersji elektronicznej, znajdujący się na stronie www.instytutzp.org lub wysłać e-mail na adres: konferencja@instytutzp.org do 16 grudnia. 

Nad konferencją Patronat Honorowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej informacji: mwkz.pl/archiwum-aktualnosci-lista/841-konferencja-qszansa-dla-zabytkow-2014q
Rejestracja na konferencję dostępna tutaj: www.instytutzp.org/

Lista plików do pobrania

program konferencji

Oceń:

przeciętny

Średnia ocena: 1.9/5
Oceniony: 42 razy

16.12.2014

« powrót